KIMO FG110 - Detektor úniků plynu

ico Doprava zdarma
KIMO FG110
 

Detektor plynu KIMO FG110 je digitální ruční přístroj s displejem konstruovaný pro detekci úniku zemního plynu (CH4), LPG ​​a dalších uhlovodíkových plynů (izobutan, isopropanol) z potrubí nebo plynových zařízení. Koncentrace...

Cena s DPH 7 930 Kč
Cena bez DPH 6 608 Kč
Běžná cena 8 040 Kč
Ušetříte 1%
Skladem do 3 dnů u nás
množství 
 
 
Kategorie: Detektory plynů
Kód: FG110
Záruka: 2 Roky
Výrobce: KIMO INSTRUMENTS
 
 

KIMO FG110 - Detektor úniků plynu

Detektor plynu KIMO FG110 je digitální ruční přístroj s displejem konstruovaný pro detekci úniku zemního plynu (CH4), LPG ​​a dalších uhlovodíkových plynů (izobutan, isopropanol) z potrubí nebo plynových zařízení. Koncentrace plynu je zobrazena na velkém podsvíceném displeji rovnou v ppm, %obj. nebo v % LEL. Ohebný krk usnadňuje přístup ke nedostupným místům.

Zvukový alarm s proměnlivou intenzitou a blikající displej signalizuje výšku měřené koncentrace plynu. Pomocí ovládacích knoflíků lze měnit různé parametry jako jednotku měření, dobu pro automatické vypnutí, nastavení limitu pro alarm. Přístroj má paměť pro zobrazení Min a Max hodnoty v rámci měření a rovněž funkci Hold pro zadržení hodnoty na displeji. V přístroji se používá polovodičový snímač s vynikající citlivostí pro měřený plyn. Funkce pro automatickou nulu zabezpečuje kompenzaci případného posunu hodnoty. Přístroj je dodáván s transportním pouzdrem a zkušebním certifikátem.

Ideální pro servis plynových zařízení a pro pravidelnou kontrolu úniku plynu v kotelnách.

Vlastnosti:

Parametr Popis
Napájení 4 x 1,5 V AAA alkalické baterie
Detekovány plyn CH4 a LPG
Měřicí rozsah 0-10000 ppm / 0-1% obj. / 0 - 20% LEL (CH4)
Typ snímače polovodič
Automatické vypnutí Nastavitelné v rozsahu 0 - 120 min / OFF
Doba provozu s bateriemi 7 hodin
Indikace číslicový displej / akustický alarm