Seitron Gas Sniffer B20 - Detektor úniku plynu

ico Doprava zdarma
Seitron Gas Sniffer B20

Detektor úniku plynu Gas Sniffer B20 je digitální ruční detektor plynu s externím čidlem umístěným na ohebném krku, který usnadňuje přístup i ke nedostupným místům a tak přesné zjištění místa úniku plynu. Detektor má...

Cena s DPH 7 344 Kč
Cena bez DPH 6 120 Kč
Běžná cena 7 560 Kč
Ušetříte 3%
Skladem do 7 dnů u nás
množství 
 
 
Kategorie: Detektory plynů
Kód: GasSnifferB20
Záruka: 2 Roky
Výrobce: Seitron
 
 

Seitron Gas Sniffer B20 - Detektor úniku plynu

Detektor úniku plynu Gas Sniffer B20 je digitální ruční detektor plynu s externím čidlem umístěným na ohebném krku, který usnadňuje přístup i ke nedostupným místům a tak přesné zjištění místa úniku plynu. Detektor má polovodičový snímač citlivý na nízké koncentrace uhlovodíkových plynů, především na metan, propan a butan. Přístroj může měřit koncentraci metanu i LPG (směs propan-butan). Oproti modelu Gas Sniffer B20 má zabudovaný nabíjecí akumulátor, což šetří výdaje na výměnu baterií.

Měřená koncentrace plynu je zobrazena na velkém LCD číslicovém displeji a zároveň je zobrazena koncentrace i formou analogové stupnice až do 100% měřicího rozsahu. Detektor má speciální funkci pro autozero (nulování snímače při posunu nuly) a automatické vypnutí po určitém čase (nastavitelný čas 0 - 30 min). Merací rozsah 0-10000 ppm / 0-1 % obj. / 0 - 20 % LEL (CH4)

Zvukový alarm s proměnlivou intenzitou signalizuje výšku koncentrace plynu. Pomocí ovládacích knoflíků lze měnit různé parametry jako jednotku měření, dobu pro automatické vypnutí, akustický alarm při překročení mer. rozsahu.

Součástí dodávky je i prvotní ZKUŠEBNÍ OSVĚDČENÍ (kalibrace zkušebním plynem).

  Napájanie   LiION nabíjateľná batéria 3,7 V
  Detekovaný plyn   CH4 a LPG
  Merací rozsah   0-10000 ppm / 0-1 % obj. / 0 - 20 % LEL (CH4)
  Typ snímača   polovodič
  Automatické vypnutie   nastaviteľné v rozsahu 0 - 30 min / OFF
  Výdrž batérie na jedno nabitie   20 hodín (pri súvislom meraní)
  Indikácia   číslicový displej / akustický alarm