Voltcraft WBP-120 - Termokamera

ico Novinka
ico Doprava zdarma
img

Termokamera v kapesním formátuTermokamera WBP-150 50 Hz se vejde do každé kapsy u kalhot a zároveň nabízí nejmodernější techniku pro vytváření hodnotných termosnímků. Ať už na elektrických zařízeních, fasádách budov nebo v potravinářském průmyslu: Infračervená kamera umožňuje odhalení nežádoucích teplotních rozdílů, aby nedošlo k následnému poškození.Flexibilní použití a přenos dat přes Wi-FiHorká nebo studená?

Cena s DPH 10 144 Kč
Cena bez DPH 8 384 Kč
Skladem do 3 dnů u nás
-+
Kategorie: Termokamery
Kód: 2525736
Záruka: 2 Roky
Výrobce: Voltcraft

Voltcraft WBP-120 - Termokamera

Termokamera v kapesním formátuTermokamera WBP-150 50 Hz se vejde do každé kapsy u kalhot a zároveň nabízí nejmodernější techniku pro vytváření hodnotných termosnímků. Ať už na elektrických zařízeních, fasádách budov nebo v potravinářském průmyslu: Infračervená kamera umožňuje odhalení nežádoucích teplotních rozdílů, aby nedošlo k následnému poškození.Flexibilní použití a přenos dat přes Wi-FiHorká nebo studená? VOLTCRAFT WBP-150 vytvoří snímky v teplotním rozsahu -20 až +550° C s termickou citlivostí 80 mK. Přitom lze snímky zaostřovat na centrální Spot nebo na tři ručně nastavitelná bodová světla. Pro detailní snímky je k dispozici plynulý digitální zoom, který umožňuje 32-násobné zvětšení motivu. Díky Wi-Fi lze všechna data vyhledávat i na cestách, dokonce je možný živý video výstup přes App.Jasné výsledky a chytrá dvojitá funkceExtrémní teploty objektu se zaznamenávají a pozorují, přičemž kamera v případě potřeby vydává výstražný signál. K vyhodnocení je k dispozici 12 různých barevných palet. Obrázky lze prohlížet přímo na 3,5" LCD displeji nebo 32 ukládat na paměťovou kartu microSD s GB kapacitou až Na interní paměti médií se nacházejí data o velikosti až 3,4 GB. Mimořádně efektivní: WBP-150 zobrazuje analyzátory typické pro termokamery a lze je použít také jako optickou kameru. Díky této dvojí funkci lze snímky ještě významnější.Šetří energii a je odolnáWBP-150 má v úmyslu: Při delším nepoužívání se automaticky vypne, aby šetřil energii. Kamera je chráněna proti prachu a vodě podle IP54 a její stabilní skříň nezamouchá ani pád ze 2 metrů. Součástí dodávky je kromě kamery také kabel USB typu C, microSD karta 32 GB, uživatelská příručka a praktický popruh.

Speciální funkce

  • Termokamera 50 Hz
  • Rozsah měření teploty -20 do 550 °C
  • Bolometrická matice 120 x 90 Pixel

Charakteristika

  • 5 obrazové režimy: IR obraz, vizuální obraz, obraz v obraze, Auto Fusion, zoom12 barevných palet: Železo, duha, šedá, invertovaná, hnědá, Modře červená, horká-studená, pružina, alarm, spodní alarm, Alarm pro překročení zóny, zónaAlarm při vysoké a nízké teplotěSledování vysoké a nízké teplotyRozlišení displeje: 640 x 480 obrazových bodůDisplej: Dotykový LCD displej s úhlopříčkou 8,89 cm (3,5"Automatické vypnutíSpot: Centrální Spot, 3 ruční spotyzoom: 1 - 32 x plynule, digitální zoomOstření volně nastavitelnéStupeň krytí IP54Zábleskové LED světlo: Chladicí světlo 5700, 150 lmVestavěná digitální kamera: 2 Mpx

Rozsah dodávky

  • Termokamera
  • Kabel USB typu C Vč. 32 GB microSD karty
  • Ramenní popruh.