Dräger UCF® FireCore - Termovizní kamera pro hasiče

ico Novinka
ico Doprava zdarma
img

The Dräger UCF® FireCore hands-free termokamera vám poskytne trvalý přehled o vašem bezprostředním okolí, a to i v těch nejnáročnějších podmínkách. To vám umožní rychlejší a bezpečnější orientaci a zároveň zlepší váš přehled o situaci.

Cena s DPH
Na objednávku
Kategorie: Termokamery
Kód: UCFFireCore
Záruka: 2 Roky
Výrobce: Dräger

Dräger UCF® FireCore - Termovizní kamera pro hasiče

The Dräger UCF® FireCore hands-free termokamera vám poskytne trvalý přehled o vašem bezprostředním okolí, a to i v těch nejnáročnějších podmínkách. To vám umožní rychlejší a bezpečnější orientaci a zároveň zlepší váš přehled o situaci.

BEZPEČNOST+

​Rychlé vyhodnocení situace při hašení požáru
Zejména při hašení požáru panují obtížné podmínky, jako je oheň, kouř a tma. Termokamera UCF® FireCore poskytuje důležitou orientaci, pomáhá rychle vyhodnotit situaci a identifikovat tak potenciální nebezpečí.

Skvělá viditelnost za všech podmínek
Displej FPS® IMD pro zobrazování uvnitř masky je integrovaný do celoobličejové masky Dräger FPS® 7000, takže máte termální obraz před očima od první vteřiny a po celou dobu, a máte tak neustálý přehled o svém okolí, a to i za podmínek nulové viditelnosti. To vám umožní dokončit zásah rychleji a bezpečněji.

Obě ruce máte volné
Termokamera UCF® FireCore je ergonomicky integrována do osobních ochranných prostředků, takže ji nemusíte držet v ruce. Díky tomu máte obě ruce volné a můžete se soustředit na to, co je nejdůležitější: na záchranu životů.

POUŽITELNOST

​Vysoká úroveň flexibility
Ať už se plazíte, nebo stoupáte po schodech, vždy máte dokonalý přehled, protože úhel kamery je flexibilně nastavitelný. Tím se snižuje fyzická zátěž, například bolest za krkem.

Termokameru lze snadno sejmout
Zejména při hašení požárů se často musíte dostat do obtížně přístupných prostorů. Termokamera UCF® FireCore usnadňuje manévrování, protože ji můžete jednoduše odpojit a pořídit snímek toho, co vás čeká v těžko přístupných místech. Tím získáte ještě lepší přehled o situaci.

Snadné použití
Termokamera UCF® FireCore se snadno používá a ovládá. Je navržena tak, aby byla maximálně použitelná. Termokameru UCF® FireCore lze spárovat s displejem FPS® IMD pro zobrazování uvnitř masky během několika sekund. Stačí jen tato dvě zařízení chvilku podržet ve vzájemné blízkosti. To vám také umožní rychle předat termokameru k použití některému z vašich kolegů.

SERVIS

​Robustní a spolehlivý přístroj
Na tuto odolnou kameru se můžete spolehnout i v těch nejnáročnějších podmínkách. Díky stupni krytí IP67 je v běžných podmínkách odolná proti vodě a prachu. Napájení kamery UCF® FireCore zajišťují lithium-iontové baterie s dlouhou výdrží. Baterie lze snadno dobíjet ve vozidle nebo na hasičské stanici. Tyto přístroje vyžadují jen minimální údržbu.

Modulární konstrukce
Modulární koncepce výrobku umožňuje optimální přizpůsobení vaší provozní taktice a rozpočtu. Na základě vlastních potřeb se můžete flexibilně rozhodnout, který člen týmu by měl být vybaven displejem FPS® pro zobrazování uvnitř masky a také termokamerou UCF® FireCore.