Voltcraft WBP-90 - Termokamera

Termokamera v kapesním formátu Pocket Thermal Camera VOLTCRAFT WBP-90 se vejde do každé kapsy u kalhot, ale nabízí zároveň nejmodernější techniku pro vytváření hodnotných termosnímků.

Cena s DPH 8 227 Kč
Cena bez DPH 6 799 Kč
Skladem do 3 dnů u nás
-+
Kategorie: Termokamery
Kód: 2524231
Záruka: 2 Roky
Výrobce: Voltcraft

Voltcraft WBP-90 - Termokamera

Termokamera v kapesním formátu Pocket Thermal Camera VOLTCRAFT WBP-90 se vejde do každé kapsy u kalhot, ale nabízí zároveň nejmodernější techniku pro vytváření hodnotných termosnímků. Ať už na elektrických zařízeních, fasádách budov nebo v potravinářském průmyslu: Infračervená kamera umožňuje odhalení nežádoucích teplotních rozdílů, aby nedošlo k následnému poškození.Flexibilní použití a jasné výsledkyHorká nebo studená? VOLTCRAFT WBP-90 vytvoří snímky v teplotním rozsahu -20 až +400° C s termickou citlivostí 60 mK. Přitom lze snímky přesně provádět nebo vypozorovat celé plochy. Extrémní teploty se zaznamenají a v případě potřeby kamera vydá varovný signál. K vyhodnocení jsou k dispozici tři barevné palety: Železo, duha a šedá. Obrázky lze prohlížet přímo na 2,4" TFT-LCD displeji nebo 32 ukládat na paměťovou kartu microSD s GB kapacitou ažŠetří energii a je odolnáVOLTCRAFT WBP-90 má v úmyslu: Při delším nepoužívání se automaticky vypne Stabilní kryt nezaohromí ani pádem z výšky 1 m. Součástí dodávky je kromě kamery USB kabel, microSD karta, uživatelská příručka a praktická brašna.

Speciální funkce

  • Termokamera 25 Hz
  • Rozsah měření teploty -20 do 400 °C
  • Bolometrická matice 120 x 90 Pixel

Charakteristika

  • Alarm při vysoké a nízké teplotě Záznam vysoké a nízké teploty Jas: Vysoký, střední, nízký Rozlišení displeje: 320 x 240 pixelů Displej: TFT LCD 49,5 x 37,7 mm (2,4" Automatické vypnutí Palety: Železo, duha, šedáRežim měření: Bod, plocha

Rozsah dodávky

  • Termokamera USB kabel
  • Karta microSD
  • Brašna