Voltcraft WB-500 - Termokamera

Spolehlivé měření pro profesionályAť už se jedná o kontrolu, opravu nebo údržbu, skladování nebo výzkum a vývoj, 50Hz termokamera VOLTCRAFT WB 500 s bolometrickou maticí a infračerveným (IR) rozlišením 384 x 288 pixelů poskytuje spolehlivá měření pro profesionální uživatele v průmyslu a v dílnách.

Cena s DPH 69 125 Kč
Cena bez DPH 57 128 Kč
Skladem do 3 dnů u nás
-+
Kategorie: Termokamery
Kód: 2304480
Záruka: 2 Roky
Výrobce: Voltcraft

Voltcraft WB-500 - Termokamera

Spolehlivé měření pro profesionályAť už se jedná o kontrolu, opravu nebo údržbu, skladování nebo výzkum a vývoj, 50Hz termokamera VOLTCRAFT WB 500 s bolometrickou maticí a infračerveným (IR) rozlišením 384 x 288 pixelů poskytuje spolehlivá měření pro profesionální uživatele v průmyslu a v dílnách. Kamera zaznamenává rozsah teplot od -20°C do +650°C, odchylky budou rozpoznány již od 0,08 °C. Přehledné zobrazení naměřených hodnot zajišťuje komfortní 3,5" displej s dotykovou obrazovkou a až 32-násobným digitálním zoomem, přičemž k jsou k dispozici různé možnosti zobrazení. Další užitečná vlastnost: Laserový dálkoměr pro vzdálenosti od 0,05 do 30 m.Snadno a rychle: Analýza a přenos datInterní nástroj pro analýzu snímků podporuje vyhodnocování dat, která lze ukládat jako optické snímky, IR (infračervené) snímky nebo videa ve formátu MPEG-4. Rozhraní USB a HDMI zajišťují bezproblémový přenos dat. Přenos obrázků a videa v reálném čase mezi kamerou a PC je možný i bezdrátově přes Wi-Fi VOLTCRAFT WB-500 poskytuje 8 GB microSD kartu, která je součástí dodávky, a interní 3,4 GB EMMC úložiště.. Větší množství dat lze navíc v případě potřeby uložit na SD kartu o kapacitě až 32 GB.
 

Provedení

  • Rozlišení infračerveného snímání: 384 x 288 pixelů
  • Datová komunikační rozhraní: Mini USB, HDMI, Wi-Fi
  • Povrchový režim (min./max.)1 až 32 x digitální zoom, plynulýLED svítidlo
  • Optimální obraz pro optické infračervené (IR) zaostřování
  • 5 zobrazovacích režimů: Termický, obraz v obrazu, kamera, automatická IR syntéza, měření vzdálenosti
  • 12 barevných palet: Železo, duha, bílá - horká, černá - horká, hnědá - horká, modrá - červená, horká - studená, pružina, alarm max, alarm min., zónový alarm, monitorovací zónaNahrávání zvuku pro video

Rozsah dodávky

  • Termokamera1x Li-ion akumulátorNabíjecí stanice pro akumulátoryNapájecí zdrojMicroSD karta 8 GBUSB kabelHDMI kabelKufřík pro uloženíCD se softwarem pro instalaci na PC.