Voltcraft VC 131 - Digitální multimetr

Ruční multimetr VOLTCRAFT® VC131 je odolný základní přístroj pro mnoho druhů měření. Manuální volba měřicího rozsahu umožňuje měření a zobrazení naměřených hodnot s pevně zadaným rozlišením.

Cena s DPH 632 Kč
Cena bez DPH 522 Kč
Skladem do 3 dnů u nás
-+
Kategorie: Digitální multimetry
Kód: 2446476
Záruka: 2 Roky
Výrobce: Voltcraft

Voltcraft VC 131 - Digitální multimetr

Ruční multimetr VOLTCRAFT® VC131 je odolný základní přístroj pro mnoho druhů měření. Manuální volba měřicího rozsahu umožňuje měření a zobrazení naměřených hodnot s pevně zadaným rozlišením. Díky rozšířenému rozsahu napětí až do 600 V lze spolehlivě a bezpečně provádět i profesionální měření. O kvalitě měřicího přístroje svědčí další výkonové charakteristiky, například měření odporu, test diod a průchodnosti a funkce Hold. A to všechno za pověstnou příznivou cenu.Spolehlivé výsledky měření díky kalibraciV rámci zajišťování kvality se všechny měřicí přístroje Voltcraft® kalibrují ve výrobě dle továrních standardů. Tím je zaručena vysoká kvalita a dodržování tolerancí uvedených v technických údajích. K výrobku není vydáván certifikát.

Speciální funkce

  • CAT III 600 V

Charakteristika

  • Měření AC/DC napětíMěření proudu DC až do 10 A.Měření odporuTest diodAkust. Tester průchodnostiFunkce HoldIndikace nízkého stavu nabitíOdolný kryt s ochranou z měkké gumyAutomatické vypnutíPodsvícení displeje

Rozsah dodávky

  • Multimetry
  • 1 x baterie 9 V
  • 1 pár měřicích kabelů