Testo 470 - Optický a mechanický otáčkoměr sada

Jeden otáčkoměr, více měření: tachometr testo 470 zvládne nejenom měření počtu otáček na motorech, hřídelích, ventilátorech atd. S ručním přístrojem můžete také zjišťovat rych...

Cena s DPH 9 030 Kč
Cena bez DPH 7 463 Kč
Běžná cena 10 455 Kč
Ušetříte 13%
Skladem do 7 dnů u nás
-+
Kategorie: Otáčkoměry
Kód: 0563 0470
Záruka: 2 Roky
Výrobce: Testo

Testo 470 - Optický a mechanický otáčkoměr sada

Jeden otáčkoměr, více měření: tachometr testo 470 zvládne nejenom měření počtu otáček na motorech, hřídelích, ventilátorech atd. S ručním přístrojem můžete také zjišťovat rychlosti a délky (např. běžicích pásů, oběžných kol).

  • Snadná obsluha jednou rukou
  • Měření počtu otáček, rychlosti a délky
  • Ukládání průměrné hodnoty, hodnoty max. a min. a také poslední naměřené hodnoty
  • Včetně příslušenství jako jsou reflexní značky, ochranné pouzdro a transportní kufřík

Chcete měřit počet otáček rotujících objektů nebo zjistit délku a rychlost běžicích pásů a oběžných kol? S otáčkoměrem testo 470 máte kompaktní nástroj, který tato měření umožňuje.

Více funkcí v jednom otáčkoměru
Při optickém měření otáček můžete s tachometrem testo 470 zjišťovat, jak rychle se rotující objekt otáčí. Tímto způsobem zkontrolujete např. fungování motorů, hřídelí a ventilátorů, abyste zavčas odhalili hrozící závady v důsledku přetížení.

Pro změření počtu otáček se zcela jednoduše nalepí na měřený objekt reflexní značka a viditelný, červený, světelný paprsek se nasměruje na reflexní značku. Poté může měření začít (při vzdálenosti až 600 mm mezi otáčkoměrem a měřeným objektem). Přitom se dá tachometr pohodlně obsluhovat jednou rukou.

Tachometr testo 470 však nenabízí pouze funkce optického otáčkoměru, nýbrž také možnosti mechanického otáčkoměru: nasuňte adaptér pro měřicí hrot a měřte otáčky mechanicky. Nasunutím oběžného kolečka navíc změříte rychlosti a délky běžicích pásu a oběžných kol.

Otáčkoměr testo 470 dostanete v transportním kufříku včetně praktického příslušenství (relexní značky, pouzdro Softcase, atd.).

Obsah dodávky:
Otáčkoměr testo 470 vč. SoftCase, reflexních značek, adaptéru, měřicího hrotu, oběžných koleček 0,1 m a 6", baterie, transportního kufříku a výstupního protokolu z výroby*

*Ve smyslu paragrafu 505/90 sbírky zákona o metrologii v platném znění se nejedná o kalibrační list.

Technická data
Provozní teplota 0 … +50 °C
Skladovací teplota -20 … +70 °C
Typ baterie 2 mikrotužkové baterie AA
Výdrž baterie 40 h
Hmotnost 190 g
Rozměry 175 x 60 x 28 mm
Typ sondy/senzoru Optický senzor, mechanický senzor
Displej 1-řádkový LCD
Externí sondy
Povinná externí sonda Ne
Možnost externí sondy Ne
Otáčky
Měřicí rozsah +1 … +99999 ot/min.(opticky)
+0.1 … +19999 ot/min.(mechanicky)
Rozlišení ±0.02% z nam.hodn.