Testo 460 - Optický otáčkoměr

ico Doprava zdarma
img

Bezdotykové měření otáček s praktickým otáčkoměrem testo 460 a samolepícími reflexními značkami – LED označení místa měření se od reflexních značek odrazí zpět do přístroje a tím se změří...

Cena s DPH 4 567 Kč
Cena bez DPH 3 775 Kč
Běžná cena 5 260 Kč
Ušetříte 13%
Skladem do 3 dnů u nás
-+
Kategorie: Otáčkoměry
Kód: 0560 0460
Záruka: 2 Roky
Výrobce: Testo

Testo 460 - Optický otáčkoměr

Bezdotykové měření otáček s praktickým otáčkoměrem testo 460 a samolepícími reflexními značkami – LED označení místa měření se od reflexních značek odrazí zpět do přístroje a tím se změří otáčky.

​Kompaktní otáčkoměr testo 460 poskytuje rychle přesné výsledky měření. Ventilátory, hřídele nebo motory: díky bezdotykové optické metodě měření není měření otáček za provozu žádným problémem.

Výhody

  • Optické měření otáček
  • Značení místa měření LED diodou
  • Dobře čitelné naměřené hodnoty díky podsvícenému displeji i při špatných světelných podmínkách
  • Vstup TTL pro externí zdroj taktovacího signálu záblesků.
  • Včetně příslušenství reflexních značek, ochranné krytky a brašny za opasek

Takto funguje měření s otáčkoměrem testo 460
Uložen v praktické brašně na opasek, v případě potřeby ihned po ruce poutko na ruku zajišťuje otáčkoměr při měření. Malý, praktický přístroj je okamžitě připraven k použití. Reflexní značky, které jsou součástí dodávky a je možné je kdykoliv dokoupit. Ty se nalepí na měřený objekt. Otáčkoměr vysílá LED diodou paprsek, který označuje střed měřené plochy. Takto se uživatel snadno zorientuje a otáčkoměr testo 460 může přesně měřit otáčky a to ze vzdálenosti 10 až 40 cm. Výsledek měření se dá pomocí funkce Hold podržet na displeji a velmi komfortně odečíst. Je-li třeba, dají se kromě toho zobrazit stisknutím tlačítka hodnoty min. a max. Podsvícený displej zajišťuje optimální čitelnost výsledků měření i ve tmě. Po měření se otáčkoměr díky násuvné ochranné krytce a brašně na opasek opět bezpečně schová do příštího použití. Možnost nastavení v přístroji většího počtu reflexních značek na rotující části, nebo listů lopatek vrtule. Testo 460 zohlední nastavený počet odrazivých ploch ve výpočtu skutečných otáček.

Obsah dodávky:
Otáčkoměr testo 460 včetně pěti reflexních značek, ochranné krytky displeje, výstupního protokolu z výroby*, brašny na opasek a baterií.

*Ve smyslu paragrafu 505/90 sbírky zákona o metrologii v platném znění se nejedná o kalibrační list.

Technická data
Typ baterie 2 mikrotužkové baterie AAA
Provozní teplota 0 … +50 °C
Skladovací teplota -40 … +70 °C
Typ baterie 2 mikrotužkové baterie AAA
Výdrž baterie 20 h
Hmotnost 85 g
Rozměry 119 x 46 x 25 mm
Typ sondy/senzoru Otáčky
Rozměry 119 x 46 x 25 mm
Externí sondy
Možnost externí sondy Ne
Otáčky
Přesnost ±(0.02 %z nam.hodn.)
Měřicí rozsah 100 …. 29 999 rpm