Testo 112 - Úředně kalibrovatelný teploměr

ico Doprava zdarma
img

Náš kalibrovatelný teploměr testo 112 s typovou zkouškou PTB je schválen pro úřední kontrolní měření potravinářskými inspektory, znalci a úřady. Díky technologii NTC a Pt100 měří 1-kanálový teploměr velmi přesně.

Cena s DPH 6 231 Kč
Cena bez DPH 5 150 Kč
Skladem do 7 dnů u nás
-+
Kategorie: Teploměry
Kód: 0560 1128
Záruka: 2 Roky
Výrobce: Testo

Testo 112 - Úředně kalibrovatelný teploměr

Náš kalibrovatelný teploměr testo 112 s typovou zkouškou PTB je schválen pro úřední kontrolní měření potravinářskými inspektory, znalci a úřady. Díky technologii NTC a Pt100 měří 1-kanálový teploměr velmi přesně.

 • Velmi přesný, kalibrovatelný teploměr s typovou zkouškou PTB – schválený pro úřední měření
 • Možnost připojení násuvné teplotní sondy – volitelně k objednání sondy NTC a Pt100 pro četné požadavky praxe
 • Díky ochrannému pouzdru TopSafe (volitelně), které chrání před vodou a nečistotami, ideální pro použití v oblasti potravinářství
 • Užitečné funkce: paměť minimální / maximální hodnoty, akustický alarm

Náš velmi přesný, kalibrovatelný teploměr testo 112 se ideálně hodí pro provádění úředních měření potravinářskými inspektory, znalci a úřady.

Testo 112 je na základě svého velkého měřicího rozsahu od -50 do +300 °C používán ve všech oblastech potravinářské kontroly a také pro měření teploty veterináři a patology.

Na vstup sondy je možné připojit jak sondu NTC, tak také sondu PT100, takže je pokryt velký rozsah teplot o zmrazeného zboží až po kontroly fritéz.

Kalibrovatelný teploměr s typovou zkouškou PTB
Teploměr testo 112 a vybrané sondy Pt100 a NTC (objednat dodatečně) jsou díky typové zkoušce PTB a možnosti kalibrování schváleny pro úřední kontrolní měření.

Teploměr testo 112 – přehled všech výhod

 • Spolehlivá přesnost při nízkých a vysokých teplotách: díky technologii NTC a Pt100 můžete provádět spolehlivá měření jak při nízkých teplotách v chladírnách, tak také při vysokých teplotách (např. při kontrole fritéz)
 • Sondy NTC a Pt100 vyhovující Vašim požadavkům pro praxi: volitelně lze objednat různé násuvné teplotní sondy pro potravinářskou kontrolu a vybrané kalibrovatelný sondy (např. potravinářská vpichovací sonda nebo sonda okolního vzduchu). Poskládejte si svoje vybavení dle Vašeho přání.
 • Spolehlivost: integrovaná automatická kontrola v teploměru poskytuje spolehlivost od začátku měření
 • Perfektní vybavení: velký, podsvícený displej, akustický alarm při překročení hraniční hodnoty, hraniční hodnoty může definovat uživatel sám, rozeznání minimální a maximální hodnoty, funkce Auto-Hold
 • Praktické příslušenství lze volitelně objednat: znáte naše ochranné pouzdro TopSafe, které lze umývat v myčce nádobí? Je odolné proti vodě a nečistotám a ve spojení se zasunutou teplotní sondou splňuje třídu krytí IP65. Využijte také výho naší rychlotiskárny testo. Umožňuje tisk naměřených dat s datem a časem přímo na místě měření

Upozornění:

 • Teploměr vyžaduje k uvedení do provozu připojení sondy NTC nebo Pt100.
 • Přesnost měření se skládá z přesnosti sondy a přesnosti přístroje.

Obsah dodávky:
Kalibrovatelný 1-kanálový teploměr testo 112 včetně výstupního protokolu z výroby* a baterií.

*Ve smyslu paragrafu 505/90 sbírky zákona o metrologii v platném znění se nejedná o kalibrační list.