Megger DCM305E - Klešťový ampérmetr

ico Doprava zdarma
img
 

DCM305E je nový Klešťový ampérmetr pro měření unikajících proudů, zejména za účelem lokalizace poruchy v elektrických obvodech, kde dochází k vyřizování proudového chrániče. Tester pomáhá rychle odhalit, zda unikající proud...

Cena s DPH 9 475 Kč
Cena bez DPH 7 830 Kč
Běžná cena 9 499 Kč
Skladem do 3 dnů u nás
množství 
 
 
Kategorie: Klešťové multimetry
Kód: DCM305E
Záruka: 2 Roky
Výrobce: Megger
 
 

Megger DCM305E - Klešťový ampérmetr

DCM305E je nový Klešťový ampérmetr pro měření unikajících proudů, zejména za účelem lokalizace poruchy v elektrických obvodech, kde dochází k vyřizování proudového chrániče. Tester pomáhá rychle odhalit, zda unikající proud je skutečně v obvodu přítomen nebo zda vyřizování proudového chrániče je způsobeno jeho poruchou.

Funkce:

  • 0.001 mA rozlišení
  • rozsah do 100 A AC
  • Měří True RMS (skutečná efektivní hodnota)
  • Dolní propust pro eliminování rušeni a dosažení stability měřicích výsledků
  • 40 mm čelisti
  • Analogový bargraf pro sledování trendu

DCM305E je speciální klešťový ampérmetr pro měření unikajících proudů s vysokým rozlišením. Má 6 měřicích rozsahů 6 mA, 60 mA, 600 mA, 6 A, 60 A, 100 A s maximálním rozlišením 0.001 mA na 6 mA rozsahu. Horní rozsah umožňuje měřit skutečnou efektivní hodnotu (True RMS) AC proudu do 100 A.

Další speciální vlastností tohoto testeru je jeho odrušení a stabilita výsledků při měrný na obvodech s rušením vyšších harmonických nebo jiných rušení, a to díky zapínatelným dolní filtru 50 Hz.

Výhodnou funkcí je i tzv. "Data Hold" funkce, která uchovává na displeji naposledy změřený výsledek.