Laserliner VideoScope Plus - Inspekční videokamera

ico Doprava zdarma
img

Hlava kamery na flexibilním kabelu přenáší obraz přímo na LCD monitor. Funkce REC pro záznam obrazu a videa: záznamy lze ukládat pro pozdější vyhodnocení. Funkce pro formátování paměťové karty SDHC, možnost přímého přenosu dat do PC - intenzivní osvětlení objektu pomocí 4 vysokovýkonných LED diod - 1,5násobný digitální zoom v krocích po 10 %. DOF: hloubka ostrosti 3…7 cm. Možnost připojení externího monitoru přes TV výstup. Díky malé hlavě kamery lze kontrolovat i nepřístupná místa. Manuální otočení obrazu na monitoru o 180°. Hlava kamery: ø 9 mm.

Cena s DPH 4 589 Kč
Cena bez DPH 3 793 Kč
Skladem do 3 dnů u nás
-+
Kategorie: Inspekční kamery
Kód: 1519083
Záruka: 2 Roky
Výrobce: Laserliner

Laserliner VideoScope Plus - Inspekční videokamera

Hlava kamery na flexibilním kabelu přenáší obraz přímo na LCD monitor. Funkce REC pro záznam obrazu a videa: záznamy lze ukládat pro pozdější vyhodnocení. Funkce pro formátování paměťové karty SDHC, možnost přímého přenosu dat do PC - intenzivní osvětlení objektu pomocí 4 vysokovýkonných LED diod - 1,5násobný digitální zoom v krocích po 10 %. DOF: hloubka ostrosti 3…7 cm. Možnost připojení externího monitoru přes TV výstup. Díky malé hlavě kamery lze kontrolovat i nepřístupná místa. Manuální otočení obrazu na monitoru o 180°. Hlava kamery: ø 9 mm.

Technické parametry

Ø sondy 9 mm
Délka sondy 2 m
Vlastnosti ukazatel stavu baterie , obrazová funkce , otáčení obrazu , digitální zoom , LED osvětlení , slot na SD kartu , TV výstup , videofunkce , vodotěsné
Rozlišení displeje 320 x 240 pix
Rozlišení kamery 640 x 480 pix
Zaostřování 3 až 7 cm
Digitální zoom 1.5 x
Krytí 
 
IP67
Zdroj světla 4 LED
Typ VideoScope Plus

Speciální funkce

  • Intenzivní osvětlení objektu
  • Funkce pro pořizování snímků a videí
  • Možnost připojení externího monitoru přes TV výstup

Rozsah dodávky

  • USB/REC kabel
  • Baterie