Chauvin Arnoux FTV 500 - Tester fotovoltaických systémů

ico Novinka
ico Doprava zdarma
img

FTV500 je zařízení navrženo a vyrobeno tak, aby splňovalo všechny potřeby techniků při instalaci, testování, uvádění do provozu, odstraňování poruch a údržbě fotovoltaických generátorů podle mezinárodních norem.

Cena s DPH 335 170 Kč
Cena bez DPH 277 000 Kč
Běžná cena 336 380 Kč
Skladem do 14 dnů u nás
-+
Kategorie: Klešťové multimetry
Kód: FTV500
Záruka: 2 Roky
Výrobce: Chauvin Arnoux

Chauvin Arnoux FTV 500 - Tester fotovoltaických systémů

Přístroj soustřeďuje pět typů měření v jednom přístroji: 1) Účinnost střídače: Test účinnosti DC/AC (účinnost DC/AC, výkon PRP, současně lze měřit až 3 řetězce), 2) Průběh křívky U-I:-Přístroj  analyzuje I-V křivky a charakteristiky panelů a   porovnává je s referenčními hodnotami  STC udávanými výrobcem. 3) Spojitost: Kontrola odporu  zemních spojení proudem 200 mA. 4) Izolace: Kontrola izolace i v režimu pod napětím. Výběrem testovacího napětí  250 V - 500 V - 1000 V DC s naprogramovatelným prahem alarmu „Prošel – Neprošel“ umožňuje získat okamžitý výsledek testu. 5) Datalogger: Funkce DC/AC Logger - sledování všech hodnot FV systému - umožňuje měřit  současně až 3 stringy).

Správa a přímé generování zpráv ze zařízení - Vzdálená jednotka s bezdrátovým přenosem (Ozáření/teplota) VNC pro vzdálené zobrazení a sdílení ovládání rozhraní USB a Wi-Fi - Dotykový displej je vybaven  antireflexní technologií. Tester je navržen v souladu s mezinárodními standardy. Je navržen pro testování a ověřování instalací podle IEC 62446. Poskytuje I-V křivky pro zařízení do 20A. Zobrazuje hodnotu odporu Rs modulů podle IEC 60891. Technici mohou navíc zkontrolovat i propojení a izolaci instalace dle norem IEC 61557-4 a IEC 62446. Testy se mohou provádět po dlouhou nebo krátkou dobu a lze je doplnit záznamy o měřeních provedených v průběhu času. Uživatel má také k dispozici automatické vydávání zpráv pomocí  programu, který je v obsahu dodávky.

FTV500 je první přenosná multifunkční jednotka vybavená technologií VNC (Virtual Network Computing), která umožňuje dálkové ovládání a správu všech funkcí měření přímo z vašeho smartphonu / PC / tabletu. . Velká paměť přístroje umožňuje zaznamenání více než 10 000 měření a okamžitě vytváření zprávy jediným kliknutím. Pomocí USB disku je možné stáhnout databázi a dát k ní přístup. Vzdálená jednotka FOTOVOLTAICKÉHO TESTU FTV500 shromažďuje údaje o okolních parametrech (ozáření, okolní teplota / teplota modulu) v reálném čase a poté je používá k analýze výsledků. Díky technologii Wifi dálková jednotka plynule přenáší data do přístroje na vzdálenost až 200 m.